Kodu
 

 

Pöördumine

 

Hea globaalse tööjõuturu osaline!

Olles oma meeskonnaga tööjõurendi ja värbamise alal tegutsenud juba 15 aastat, oleme täheldanud, et see valdkond on väga personaalne – nii töötaja kui tööpakkuja jaoks.

Enamasti on edukate koostööprojektide aluseks inimlik ja isiklik kontakt ning mõlema osapoole põhjalik mõistmine. Töö on suur osa meie elust ja selleks, et töösuhe toimiks, peavad paljud väikesed detailid hästi klappima.

Viimasel dekaadil on tööjõu liikumine muutund Euroopas laiapõhjaliseks ning populaarseks tegevuseks – uusi väljakutseid otsivad nii ettevõtjad, tippjuhid kui ka kokad, keevitajad ja tehasetöölised. See on loonud vundamendi täielikult uuenenud valdkonnale – digitaalsele tööjõurendile ja värbamisele.

Meie oleme nüüd oma suure kliendibaasi ning kõik kogemused personaalsest asjaajamisest, tööjõu liikumisest ja sellega seotud regulatsioonidest toonud kokku Worxia platvormile, et läbi enda tegevuse langetada valdkonna teenustasud ja luua sellega veelgi mugavam ja kättesaadavam tööjõurendi turg.

Väga suurt tolerantsust võõr-tööjõu kasutamise vastu oleme täheldanud just Põhjamaades, kuna majanduse kiire kasvuga on vajadused tööjõu järele kasvanud märkimisväärselt suuremaks, kui kohalikud tööjõu ressursid on võimelised teenindama. Sellest asjaolust on tingitud ka meie suur vabade töökohtade valik just selles regioonis. Samas areneme kiiresti ka piiride üleselt.  

Ma tänan, et olete leidnud tee Worxia juurde ja kutsun teid üles saama osaks digitaalse tööjõurendi ja värbamise turust liitudes meie platvormiga – üheskoos loome suurima töötajate ja tööpakkumiste võrgustiku piiriüleseks töötamiseks.

 

Ardo Alliksaar,

Worxia digitaalse tööjõurendi platvormi juht ja asutaja

Uusimad tööpakkumised


 • Tööstus/Tootmine

  CNC operaator / painutusmasina operaator

  Asukoht : Soome

  27.04.2020
 • Tööstus/Tootmine

  Keevitaja klass 135, 138, 141

  Asukoht : Soome

  27.04.2020
 • Ehitus

  Päikesepaneelide paigaldaja

  Asukoht : Soome

  27.04.2020
 • Ehitus

  Tänavakivide paigaldus

  Asukoht : Soome

  17.04.2020
 • Ehitus

  Armatuuri paigaldaja

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Ehitus

  Liivapritsija

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Tööstus/Tootmine

  Keevitaja-koostaja

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Põllumajandus/Metsandus

  Põllumajandustöötaja

  Asukoht : Soome - Various Locations

  Alusta : 14/04/2020

  16.04.2020
 • Ehitus

  Ehituspuusepp

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Põllumajandus/Metsandus

  Maasikakorjaja

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Tööstus/Tootmine

  Pulbervärvija

  Asukoht : Soome

  16.04.2020

20 000+ CV-d

Ärikeskkonna pideva muutumise tõttu on ettevõtetel vaja paindlikkust ja võimet kiiresti reageerida personalipoliitika muutustele. Lahenduseks on Worxia partneri Estram OY poolt pakutav personali rent.

Kui ettevõtte üks peamisi probleeme on puudulik võimekus tippaegadel, siis Worxia pakub lahendusi. Meie keskkonnast leiab ettevõte sobiva võimekusega professionaalid ning personali ringlus ei ole enam puudus.

Märksõnad: konkurentsivõime, professionaalsus, asjatundlikkus ja paindlikkus. Peamised valdkonnad: metallitööstus, teenindav sektor ja ehitus.

Värbajad 5-s riigis

Worxia värbajate võrgustik katab täna Eesti, Läti, Poola, Bulgaaria ja Soome. Aitame nendes riikides läbi viia näost-näkku intervjuusid kandidaatidega ning valmistame ette sobivad töötajad värbajate juurde saatmiseks.

Worxia hoiab pidevalt töös märkimisväärse suurusega kandidaatide nimekirja, keda on vajadusel kiiresti võimalik pakutavatele töökohtadele mobiliseerida.

Worxial on juba olemasolev tööjõu andmebaas ka Põhjamaades, kus töötajaid on vajadusel võimalik liigutata ühe tööpakkuja juurest teise juurde.

Täisteenus

Worxia ja partnerite teenus hõlmab kogu protsessi - kaardistame tööpakkuja pikaajalise vajaduse, valmistame ette sobivate kandidaatide nimekirjad ja kanname hoolt selle eest, et neil oleksid vajalikud oskused, load ning sertifikaadid. Sobivatele kandidaatidele tagame eluks vajalikud tingimused, et tööpakkuja ei peaks ise oma energiat nendele asjadele kulutama.

 

Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke meiega ühendust!

+372 58 53 33 16

info@worxia.com